מקורותיה של Educa Borras מתחילים בשנת 1894, השנה בה נוסדה Borras Plana SA. EDUCA© הוא מותג מיוחס של משחקים ופאזלים חינוכיים. BORRAS©, הידועה במשחקי הקסם המוערכים שלה, ידועה גם בתחום הבידור והמשחקים המשפחתיים. מוצרים אלה מופצים כיום ביותר מ-75 מדינות ברחבי העולם.

Educa Borras, חברה מובילה בקטגוריות של קסמים, פאזלים ומשחקים חינוכיים, נחשבה בשנת 2011 למותג הצעצועים הפופולרי ביותר בקרב משפחות ספרדיות עם ילדים בגילאי 0 עד 12, על פי מחקר שבוצע על ידי Observatory of שוק הצעצועים AIJU בשיתוף משרד התעשייה, התיירות והמסחר הספרדי.

מרעיון המוצר הראשוני, דרך העיצוב, הפיתוח, הייצור והשיווק, Educa Borras לא חוסכת במאמץ כדי לספק את הלקוחות והצרכנים שלנו.
בנוסף, Educa Borras מספקת שירותים ייחודיים בעולם, כמו שירות חלקי פאזל אבודים, כך שחובבי פאזל יוכלו לסיים את עבודתם במקרה שאיבדו חלק במהלך הרכבת פאזל.

Educa היא ערובה לאיכות, זו אחת התכונות שצרכנים מקשרים למוצרים שלנו. 90% מהמוצרים מיוצרים במתקנים ב-Sant Quirze del Vallés, ברצלונה, תוך בקרת בטיחות ואיכות קפדנית ושימוש בחומרי גלם איכותיים, ניתנים למחזור וידידותיים לסביבה.

אנו יודעים שהדרך הטובה ביותר לספק את רצונותיהם של הצרכנים שלנו היא להמציא את עצמנו מחדש בכל יום, וצוותי פיתוח המוצר, העיצוב, הפדגוגיות והמשחקים פועלים לקראת מטרה זו.