את העולם המופלא של פאזלים קלמנטוני ניתן לתאר בקלות חומרים באיכות הגבוהה ביותר, תמונות יפות, אוספים בלעדיים, הדפסים באיכות גבוהה, כמו גם חלקים בהתאמה מדויקת. טכניקת ייצור נבונה מאפשרת התאמה מושלמת ביחד. טווחי הפאזלים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולא פחות מכך על ידי קלמנטוני היא המובילה בשוק במדינות רבות באירופה. אבל לא רק האיכות הגבוהה אלא גם המגוון הרחב הופכים את קלמנטוני לספקית מובילה של פאזלים.

קלמנטוני הוא מותג איטלקי מוביל של משחקים ופאזלים. עם מגוון רחב של פאזלים אמנותיים, פאזלים לילדים ופאזלים למבוגרים עד 13,200 חלקים, קלמנטוני הוא מותג מרכזי בעולם הפאזלים.

פאזלים של בעלי חיים, חידות נוף, מפות עולם, תמונות מתוכניות הטלוויזיה האהובות עליך: מבחר קלמנטוני רחב ומגוון. תמצאו גם איורים של האמנית אן סטוקס, שלא ישאירו אתכם אדישים!

תהנה מאיכות חידות קלמנטוני כל השנה באתר שלנו.

בהתחשב באופן שבו איטליה ידועה ולעתים קרובות מזוהה עם אמנות יפה ותרבות עשירה, זה רק הגיוני שיצרן פאזלים איטלקי מבוסס היטב יהיה ידוע בתכונות דומות.

קלמנטוני מייצר פאזלים עם ציורים איקוניים של רבים מהמאסטרים הגדולים, כמו דגה ודה וינצ'י, כמו גם צילומים עוצרי נשימה של ארץ ונופים עירוניים. בנוסף ליצירת ליין של פאזלים באלגנטיות ותשומת לב לפרטים, פאזלים של קלמנטוני משתמשים גם בחומרים ממוחזרים וידידותיים לאדמה במחויבותם לאיכות הסביבה.